🌟 Přijďte na akci „Otevřená Vrata Líšenského Dvora“ dne 18.6. od 11ti hodin !🌳

Srdečně vás zveme na nezapomenutelný den plný zábavy, jídla a relaxace v našem krásném resortu! Připravili jsme pro vás skvělou akci, která zaručeně potěší celou rodinu. Přijďte si s námi užít grilovačku, výtečné pivo a víno. Nezapomínáme ani na naše malé návštěvníky a řidiče – budou k dispozici lahodné domácí limonády a nealko pivo.

Co vás čeká během „Otevřených Vrat Líšenského Dvora“?

🍖 Grilovačka: Užijte si výborné pochoutky připravené na grilu. Vonící šťavnaté maso, čerstvé zeleninové špízy a mnoho dalších lahůdek vás čeká. Nechte se unést vůní a chutěmi a užijte si společnost přátel a rodiny.

🍻 Dobré pivo a víno: Přijďte se osvěžit výborným pivem z plzeňské varny nebo výborným českým vínem od vyhlášeného vinaře.

🍹 Domácí limonády pro děti: I naše malé návštěvníky jsme nezapomněli. Pro ně připravujeme osvěžující domácí limonády, které je potěší a dodají jim energii pro celý den.

🏄 Vypůjčení paddleboardů a lodiček zdarma: Milovníci vodních sportů se mohou těšit na možnost vyzkoušet si paddleboarding a plavbu na lodičkách. Užijte si pohyb na vodě a prozkoumejte okolní jezero z jiné perspektivy.

⚽ Petanque hřiště: Pokud máte rádi sportovní aktivity, můžete si zahrát Petanque s přáteli a rodinou. Užijte si soutěživou atmosféru a bavte se na našem hřišti.

🧒 Menší děti se mohu těšit na dětské hřiště se skluzavkou a pískoviště u rybníka. Uvidíte, jak budujeme nový vnitřní dětský koutek pro děti.

🐑 Krmení našich oveček: Přijďte se seznámit s našimi přátelskými ovečkami a dejte jim dobrotu. Bude to pro vás i pro ně nezapomenutelný zážitek.

🌿 Prohlídka areálu: Máte zájem o prohlídku našeho nádherného resortu? Rádi vám ukážeme okouzlující chalety, wellness, krásně upravené zahrady a příjemné relaxační zóny. Podíváme se krátce i do historie našeho resortu formou videa. Přijďte si prohlédnout náš areál, kde byste mohli strávit nezapomenutelnou dovolenou, svatbu nebo oslavu.

Těšíme se na Vás!