Hotel Líšenský Dvůr je skvěle vybaven pro rodiny s dětmi, ale i pro dospělé, kteří chtějí strávit pobyt aktivněji.

Pobyty rodin s dětmi

Jak obtížné je nalézt hotel nebo penzion vhodný pro rodiny s dětmi, ví dnes každý rodič, který se o to pokoušel. Líšenský Dvůr je jedním z velmi mála zařízení, kde se bude cítit rodina jako doma: prostorný Dvůr (3500 m2) s parkovou úpravou je vybaven dětským hřištěm, a díky své uzavřenosti jsou v něm děti naprosto bezpečné. Z hotelové restaurace, kavárny i venkovní terasy je přímý výhled právě na Dvůr, takže vaše děti budou pod kontrolou. Vzhledem k tomu, že v okolí hotelu není žádná komunikace (kromě účelové silnice vedoucí pouze k hotelu) ani zástavba, nehrozí dětem „vypuštěným“ do blízkého okolí žádné nebezpečí.

Dětský Koutek

Nově vybudovaný dětský koutek je pro vaše ratolesti již k dispozici. Vybudovali jsme pro vaše nejmenší ratolesti místo, kde si budou moci nerušeně hrát. Místnost je krásně prosvětlená, díky prosklení ze všech stran a teplo zajišťuje podlahové topení. Koutek se nachází v blízkosti restauarce, takže Vy si budete moci nerušeně dopřát sklenu dobrého vína nebo piva, zatímco děti zažijí krásné chvilky v našem koutku.

 

Pro malé děti – restaurace a spaní

K dispozici jsou dětské postýlky, dětské jídelní židličky, malý stoleček pro děti na jídlo i na hraní, speciální koš na dětské pleny a vaničky.

Pro trošku větší děti

Ve vnitřních prostorách hotelu je v restauraci dětský koutek s kobercem a hračkami – můžete nerušeně snídat, obědvat nebo večeřet, zatímco si vaše děti hrají na dohled od vás. Dále je možné pro děti či pro rodiny s dětmi plně vyčlenit salónek (kapacita cca 20 osob). Zde je k dispozici řada her a hraček, možnost promítání, možnost klubových her a samozřejmě i využití her, které si přinesete s sebou.

Pro ještě větší děti, mládež i dospělé

Součástí hotelu je herna, místnost o rozměru 75 čtverečních metrů. V herně najdte stolní tenis (pálky a míčky zapůjčíme), oblíbený fotbálek, šipky a kulečníkový stůl .

Venkovní aktivity pro menší děti

Na prostorném uzavřeném dvoře (rozloha 3 500 m2) se nalézá dětský koutek s průlezkami a pískovištěm. Rodiče mohou na své děti dohlížet z hotelové terasy.

Venkovní aktivity pro větší děti, mládež i dospělé

K dispozici je kvalitní hřiště na petanque (vybavení zapůjčíme), hřiště na volejbal, plácek na fotbálek či další míčové hry. Pro večerní či odpolední zábavu je k dispozici ohniště na opékání. Využít můžete revitalizovaný rybník. Koupačka je skvělá. Možnost zapůjčení loďky nebo paddleboardů.

 

Zimní sporty

Děti mohou při dostatku sněhu sáňkovat na jedné ze dvou svažitých strání (více či méně příkrá), též bobovat či začátečnicky lyžovat. V případě dostatečných mrazů je možné si odmést rybník a bruslit, případně si zahrát hokej (hokejky a puky jsou k zapůjčení).