Chalety Líšenský Dvůr

Pro vyznavače ubytování v soukromí má nově hotel k dispozici tři nově vybudované luxusní chaty ve skandinávském stylu, které se nachází v blízkosti hotelu. A vy tak můžete využít veškerých doprovodných služeb Líšenského Dvora, včetně stravy. Chalety nabízí hostům ubytování s krásnými výhledy do okolních lesů. Každá chata má kapacitu 6 lůžek, vybavenou kuchyňku, jídelní kout, moderní koupelnu se sprchovým koutem, krb a zastřešenou terasu s posezením. Využít můžete venkovní ohniště nebo si zapůjčit gril. Spoustu legrace si užijete v dřevěném koupacím sudu, který je k dispozici hostům ubytovaným právě v těchto chatách. A kdo by snad zatoužil po dobrém pokrmu nebo nápoji, může využít služeb hotelu.

Dispozice:

V přízemí každé chaty se nachází vstupní prostor, koupelna, kuchyňka, obývací část s pohodlnou sedačkou (Chata A a B), jídelním stolem a spacím koutem se 2 lůžky. Přímý vstup na venkovní zastřešenou terasu, který je vybavena zahradním nábytkem. V patře najdete 2 ložnice s velkou manželskou postelí. V jedné ložnici lze postele oddělit.

Sociální zařízení: Chata A a B má jednu moderně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem a WC. Chata C má dvě koupelny se sprchovým koutem a WC. Kuchyňka je vybavená lednicí, varnou deskou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou. LED TV se nachází v obývací části.

Vytápění: Chaty disponují vlastním krbem Jotul (dřevo k dispozici). Podlahové topení v přízemí i koupelně. V koupelně lze zatopit i elektrickým žebříkem.

Parkování u objektu, příjezd po zpevněné komunikaci. K dispozici je pro Vás také hotelové wellness centrum, kde jsou tři sauny – finská, infra a parní, whirlpool a relaxační místnost s lůžky a vodní postelí. V letních měsících mohou hosté využít před hotelem přírodního koupání v rybníku. Možnost zapůjčení loďky nebo paddleboardů, případně rybaření. V zimě, v případě dostatečných mrazů je možné si odmést rybník a bruslit nebo si zahrát hokej (hokejky a puky jsou k zapůjčení).

V okolí: Devět skal – nejvyšší vrchol Žďárských vrchů, Zelená hora – památka UNESCO, hrad Pernštejn, Zvole – westernové městečko, Veselý Kopec – soubor lidové architektury, Nové Město na Moravě, Polička a Litomyšl.

Těšíme se na Vás u nás.

Chalety mají nově zastřešené terasy. 

Rezervace

Mrkněte na nové video z Líšenského Dvora : Líšenský Dvůr nové chaty