🎉 Přijďte na akci „Svatba na zkoušku“ v Resortu Líšenského Dvora! 🎩👰

Plánujete svatbu a nejste si jistí, kde ji uspořádat? Máme pro Vás skvělou příležitost, jak to zjistit! Přijměte naše srdečné pozvání na den otevřených dveří v neděli 24. března 2024 od 11:00 do 16:00.

🏰 Co můžete očekávat:

📸 Prohlídka resortu: Projděte si celý Líšenský Dvůr včetně pokojů, svatebního apartmánu a wellness. Chceme, abyste si udělali představu, jaký máme krásný prostor pro vaši nezapomenutelnou svatbu.

🖼️ Foto prezentace: Připravili jsme pro vás fotografie z minulých svateb, abyste viděli, jaké krásné svatební chvíle u nás můžete zažít.

🍽️ Ochutnávka menu: Přijdete na chuť našemu nejoblíbenějšímu menu pro svatební hostinu. Ať víte, že u nás se vaří s láskou!

🍷 Degustace vín: Užijte si degustaci našich vín, která vám nabídneme k přípitku a oslavě vašeho velkého dne.

💐 Ukázková svatební tabule: Připravíme pro vás inspirativní ukázku, jak může vypadat vaše svatební tabule.

👰 Ukázka svatebních šatů, které právě letí.

💡 Tipy a rady: Sdílíme s vámi tipy na skvělé dekoratéry, půjčovny svatebních šatů a výrobce výborných dortů, abyste měli vše, co potřebujete pro dokonalou svatbu.

🎊 Zvýhodněné rezervace: Rozhodnete-li se rezervovat svatbu přímo na místě, dostanete od nás speciální rezervační podmínky.

📩 Jak se zúčastnit:

Rezervujte si své místo na akci přes email: hotel@lisensky-dvur.cz

Nemůžeme se dočkat, až vás u nás přivítáme a ukážeme vám, proč je Resort Líšenského Dvora skvělou volbou pro vaši svatbu. Těšíme se na setkání!

S láskou, Tým Líšenského Dvora 💒

Řekněte si své ano v srdci Žďárských vrchů — v nádherných historických prostorech čtyřhvězdičkového hotelu Líšenský Dvůr, které se datují do 16. století. Uprostřed přírody, hned vedle rybníku, se nachází stavení, které rád navštěvoval i herec Jan Werich, nebo výtvarník a režisér Jiří Trnka.

V roce 2009 objekt prošel citlivou rekonstrukcí ve čtyřhvězdičkový hotel orientovaný na rodiny s dětmi, soukromí, relaxaci a možnost pořádání společenských akcí. Díky dispozicím hotelu je možné uspořádat obřad a hostinu jak pod širým nebem na velkém uzavřeném dvoře s parkovou úpravou, tak v přístřeší rekonstruované stodoly s krbem.

Svatby pořádáme celoročně. Nezapomenutelné zimní svatby u hořícího krbu s krásnými výhledy do okolí. 

Pomůžeme vám splnit vaše sny. Kontaktujte nás pro nezávaznou schůzku. Přijímáme rezervace termínu na sezónu 2023/2024. 

 

Nezávazná poptávka

  Postačí přibližný odhad.

  Postačí přibližný odhad.

  Obřad a zázemí

  • Kapacita až 100 osob na obřad a hostinu za každého počasí.
  • Kapacit 60 míst pro svatbu v restauraci po celý rok.
  • Výhoda našeho hotelu je soukromí – hotel na samotě u rybníka.
  • Uzavřený dvůr s parkovou úpravou o výměře 4 000 metrů pro svatební obřad pod širým nebem.
  • Stodola s krbem pro svatební obřad v případě nepříznivého počasí.

  Hostina

  • Prvotřídní čtyřhvězdičková restaurace a catering na míru.
  • Pro zaslání aktuálního svatebního menu nás kontaktujte. Svatební menu vám zašleme na míru dle dostupnosti aktuálních sezónních surovin.

  Ubytování

  • Luxusní svatební apartmán se solitérní vanou a krbem pro novomanžele.
  • Kapacita 62 osob pro ubytování (62 lůžek a 24 přistýlek).
  • Ubytování hostů ve čtyřhvězdičkových pokojích.
  • Možnost volby pokoje pro rodiny s dětmi.
  • V nabídce máme pokoje s terasou i přímým vstupem do velkého dvora.
  • Bezbariérový pokoj.

  Speciality našeho hotelu

  • Svatebčanům i hostům je k dispozici moderní wellness.
  • Sportovní nadšenci mohou využít multifunkční sportovní hřiště v umělým povrchem.
  • Můžete využít rybník, loďku i paddleboardy.
  • Možnost ohňostroje nebo ohňové show.

  FOTO Lenka VANÍČKOVÁ,

  Reference

  Dnes je to přesně na den rok, kdy jsme se u Vás v Líšenském dvoře s mým mužem vzali. Hned zkraje jsme věděli, že jste odvedli skvělou práci a skvěle odvedené služby, které bychom asi jen tak někde nedostali. Ale s postupěm času, a navštívených vícero svateb, vám musíme ještě jednou smeknout velkou poklonu. Od předsvatebního přístupu v jednání, přes skvělé ubytování, vynikající jídlo (nemám ráda svíčkovou, ale ta u vás byla top), neskutečný servis (vše tzv. odsejpalo)...bylo to perfektní. Pochvaly se samozřejmě hrnuly i z našeho okolí, jelikož i pro hosty to byl krásný, a troufám si říct i luxusní zážitek. Na celém víkendu u vás jsme nenašli jednou chybičku, vše vyšlo na jedničku. Kudy chodíme, chválíme a doporučujeme vás. Ještě jednou, i s ročním odstupem, vám mokrát děkujeme za vše.

  Jana a David Tatouškovi

  Svatbu v Líšenském dvoře jsme měli na začátku srpna 2020 a neustále vzpomínáme na nejkrásnější víkend v našem životě. Místo jsme si vybírali hodně pečlivě, chtěli jsme kolem přírodu, klid a prostředí, kde budeme všichni pohromadě a každý si zde na chvíli oddechne od každodenního shonu. A myslíme, že jsme nemohli zvolit lépe. Toto místo perfektně kombinuje luxus v srdci krásné přírody. Stodola, kterou jsme využili na hostinu i celodenní zábavu, je nádherná, romantická, s nábytkem z masivního dřeva a velkým grilem z jedné strany a pódiem z druhé. I v teplém letním dni zde bylo příjemně. Obřadní místo jsme zvolili s výhledem na Žďárské vrchy a předčilo naše očekávání. Pokoje jsou skvěle vybaveny pohodlnými postelemi a každý má vlastní koupelnu. Interiéry jsou elegantní, čisté a příjemné. Většina pokojů disponuje krásným výhledem do okolí, obzvlášť ubytování s vlastní terasou nabízí možnost si v klidu sednout ven s kávou a kochat se okolím. Využili jsme i wellness, kde jsme si odpočinuli po celodenních přípravách a nabrali síly na náš velký den. Co musíme obzvlášť ocenit je přístup personálu a velmi šikovné kuchaře. Naprosto profesionální chování, servírovaný oběd probíhal plynule a bez sebemenšího zádrhelu a na odpolední a večerní raut i grilování pěli všichni přítomní ódy. Se svatebním menu nám vyšli vstříc a s využitím převážně lokálních surovin vykouzlili jídlo podle našich představ. V neposlední řadě děkujeme majitelce hotelu paní Hlavenkové za její vlídný a efektivní postoj k plánování naší svatby. Rychlou komunikaci v průběhu posledního měsíce před svatbou jsme ocenili my i naši svědci. Paní Hlavenková se celý svatební den starala, aby vše šlapalo jak hodinky a hosté měli k dispozici vše, co potřebovali. Z Líšenského dvora jsme si tak odvezli ty nejkrásnější vzpomínky a už se těšíme, až si je opět připomeneme při další návštěvě. Místo doporučujeme nejen na svatby, ale i na víkendový wellness odpočinek a načerpání energie v krásném prostředí na Vysočině.

  Strakošovi