Restaurace otevřena pro veřejnost

Pátek – Neděle od 12 hod. do 17 hod.
Po 17 hod. pouze po předběžné objednávce na telefonu 702 047 070 nebo 774 089 875

Z důvodu uzavřených společenských akcí na hotelu, máme zavřenu restauraci  pro veřejnost v těchto dnech: 14. 7., 16. 7., 18. 7., 24. 7., 25. 7.,  26. 7., 31. 7., 1. 8., 2. 8.

Kromě ubytování v našem hotelu nabízíme i špičkovou kuchyni v hotelové restauraci. Naše restaurace nabízí uklidňující výhled přes francouzská okna jižním až severozápadním směrem přes rybník na hlavní partie Žďárských vrchů, k dispozici jsou v letním období též dvě terasy. Restaurace je k dispozici pro hotelové hosty i pro veřejnost – využít služeb naší restaurace, ochutnat polední i večerní menu, či uspořádat společenskou akci může u nás kdokoli.

Ubytovaní hosté hotelu mají k dispozici výběr ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí, restaurace hotelovým i nehotelovým hostům nabízí menu pro obědy i večeře. Na přání zejména při firemních akcích připravíme hostům cokoli dle jejich přání a možností hotelové kuchyně.

Vinný lístek nabízí vína z produkce špičkového vinařství Gotberg oblast Pálava, dále rodinného vinařství Hrabal pod značkou Pelvins z Velkých Bílovic a vinařství Vinofol, oblast Novosedly. V naprosté většině přívlastková vína jsou produkována přírodními metodami a patří k tomu nejlepšímu, čím se může věhlasná Jižní Morava pochlubit.

Restaurace přiléhá k hlavní hotelové budově a je vhodná pro pořádání společenských akcí, jako jsou oslavy, slavnostní obědy či večeře nebo i firemní setkání. Variabilní prostor přízemí umožňuje využití restaurace k odborným akcím, jako jsou školení, semináře, workshopy nebo prezentace. Vzdušný prostor, výhled do přírody, s možností volného přecházení na terasu či do dvora hotelu činí tento prostor dispozičně ideální pro většinu podnikových akcí.