Restaurace otevřena i pro veřejnost 

Stavte se k nám do restaurace a potěšte své chuťové pohárky pokrmem z naší kuchyně. Čerstvé surovin pečlivě vybrané od lokálních farmářů a zpracované moderními technologiemi podle receptů našich babiček.

À la carte – menu, pro vaše ochutnání

Jsme tu pro Vás od čtvrtka do neděle v čase od 11:30 hodin do 17:00 hodin. Po 17:00 hodině je možné navštívit restauraci po telefonické domluvě na čísle 702 047 070 nebo 775 089 875.

V letní sezóně se prosím při plánované návštěvě našeho resortu informujte, zda na našem hotelu neprobíhá svatba nebo soukromá akce. V takovém případě je hotel uzavřen pro veřejnost.

Aktuálně volné letní víkendy, kdy si u nás můžete užít i celý den jsou v termínech: 29.7.-31.7. 2022 , 5.8.-8.8. 2022

Naše restaurace nabízí uklidňující výhled přes francouzská okna jižním až severozápadním směrem přes rybník na hlavní partie Žďárských vrchů, k dispozici jsou v letním období též dvě terasy. Využít služeb naší restaurace, ochutnat polední i večerní menu, či uspořádat společenskou akci může u nás kdokoli.

Ubytovaní hosté hotelu mají k dispozici výběr ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí, restaurace hotelovým i nehotelovým hostům nabízí menu pro obědy i večeře. Na přání zejména při firemních akcích připravíme hostům cokoli dle jejich přání a možností hotelové kuchyně.

Vinný lístek nabízí vína z produkce špičkového vinařství Gotberg oblast Pálava, dále rodinného vinařství Hrabal pod značkou Pelvins z Velkých Bílovic a vinařství Vinofol, oblast Novosedly. V naprosté většině přívlastková vína jsou produkována přírodními metodami a patří k tomu nejlepšímu, čím se může věhlasná Jižní Morava pochlubit.