Restaurace otevřena i pro veřejnost 

Stavte se k nám do restaurace a potěšte své chuťové pohárky pokrmem z naší kuchyně. Čerstvé surovin pečlivě vybrané od lokálních farmářů a zpracované moderními technologiemi podle receptů našich babiček.

Pravidelně pro Vás připravujeme kulinářské akce. Sledujte nás na sítích, ať nic nepromeškáte.

MENU ALA CARTE

Restaurace je pro veřejnost uzavřena v termínu od 4.2. – 18.2. 2024 z důvodu plné obsazenosti hotelu. Děkujeme za pochopení. 

V období mimosezónu je restaurace otevřena pro veřejnost následovně:

Středa až čtvrtek – rezervace po telefonické domluvě na +420 702 047 070.

Pátek 12 – 16 hod.

Sobota 12 – 16 hod.

Neděle 12 – 16 hod.

Mimo uvedené časy  je možné navštívit restauraci po telefonické domluvě na čísle +420 702 047 070.

Naše restaurace nabízí spektakulární výhledy přes francouzská okna jižním až severozápadním směrem přes rybník na hlavní partie Žďárských vrchů, k dispozici jsou v letním období též dvě terasy. Využít služeb naší restaurace, ochutnat polední i večerní menu, či uspořádat společenskou akci může u nás kdokoli.

Ubytovaní hosté hotelu mají k dispozici výběr ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí, restaurace hotelovým i nehotelovým hostům nabízí menu pro obědy i večeře. Na přání zejména při firemních akcích připravíme hostům cokoli dle jejich přání a možností hotelové kuchyně.

Vinný lístek nabízí vína z produkce VINOFOL Vinařství Novosedly – rodinné vinařství Pavla a Richarda Foltýnových. Od roku 1992 vybudovali moderní vinařský podnik vybavený veškerou potřebnou soudobou technologií. Pro nejvyšší řady svých vín používá Vinařství Novosedly VINOFOL výlučně hrozny garantovaného původu ze 120 hektarů vlastních vinic na svazích Pálavy.

Pro vyznavače dobrého piva máme na čepu pivo z plzeňské varny.