Je to tak: oficiální otevření se odehrávalo v říjnu loňského roku, a i když se mezitím dostavuje budova B, hlavní hotelová budova a restaurace již jedou rok naplno.

Co se v uplynulém roce na hotelu Líšenský Dvůr událo? Jsme obzvlášť potěšeni, že si hotel vybírají naši hosté jako ideální svatební místo: měli jsme potěšením hostit celkem sedm svateb a vždy s velkou spokojeností hostů. Svatba je událost, která se – obvykle – v životě neopakuje a každý chce mít jak obřad (který byl několikrát na hotelu Líšenský Dvůr také realizován) v co nejkrásnějším místě s nejlepšími službami, aby z obřadu, hostiny i svatební noci zůstaly novomanželům vzpomínky na celý život. Myslíme, že toto je schopen hotel Líšenský Dvůr svým úžasným místem, velkou prosvětlenou restaurací a velkým množstvím okolních prostorů, vnitřních i venkovních, které jsou zejména při dlouhých svatebních hostinách potřeba, stejně jako vyhlášenou kuchyní a naší chloubou, svatebním apartmánem, výborně naplnit.

Kromě radosti ze svateb se ale na hotelu především pracovalo. Dvůr i venkovní okolí hotelu získává krásnou parkovou úpravu, herna je doplněna o řadu zařízení pro volný čas (fotbálek, kulečník, stolní tenis atd.), na dvůr je doplněna dětská prolézačka a skluzavka, terasu zase obohatilo hřiště na petanque, vytvořené za pomoci špičkových hráčů petanque (ověnčených několika mistrovskými tituly ČR) z klubu „Petanque Parta Sněžné“.

Hlavní úsilí ale směřovalo ke stavbě recepční budovy a přilehlých prostor: vznikla opět velká místnost dýchající prostorem, která je využitelná nejen jako recepce, ale i pro menší akce či trávení volného času pozdě večer, kdy je už restaurace zavřená.

A nesmíme zapomenout na vinný sklípek! Původní sklep s klenbou nalézající se pod hlavní budovou byl citlivě restaurován a byl pokřtěn při degustaci vína za přítomnosti jihomoravských vinařů. Degustací bylo pak již několik – zejména se ale těšíme na vína ze sezóny 2011! – a postupně budujeme vinotéku. Rekonstrukce hotelu Líšenský Dvůr tím ale nekončí: ještě nám zbývá dostavět hotelovou budovu B, kterou se kapacita hotelu rozšíří zhruba na padesát lůžek – ten bude hotov již na letošní vánoční svátky – a pak zařízení pro wellness, které bude s největší pravděpodobností tvořit sauna, whirlpool a masáže. To ale až v roce 2012.